Recreanten 2019-2020

Onderstaand de teamindeling van de Recreanten voor seizoen 2019-2020.  

Heren 1, A-poule

Weekenders Recreanten Heren 1 17/18
Training dinsdagavond 21:15-22.30 uur
Trainer: Dennis van Hees / coach: Dennis van Hees en Ben Coenders

  • Arno Brijan
  • Rob Ewals
  • Joop Puts
  • Michel Romviel
  • Tom van Suilen
  • Paul Tromp
  • Fred Willems
  • Jacco Willems
  • Jasper van de Geer
  • Dennis van Hees

 

Heren 2, A-Poule
Weekenders Recreanten Heren 2 17/18
Training dinsdagavond 21:15-22.30 uur

  • Wim Cobussen
  • Jacques Elbers
  • Kees van Gelder
  • Hein Grisel
  • Louis Litjens
  • Jo Odekerken
  • Johan Wolters
  • Robert Boelhouwer

 

Heren 3, B-poule
Training: Woensdagavond 20:30-21:45 uur
 

  • Ronald Jongman
  • Jacques Osstervink
  • Geert Verbruggen
  • Frans van Loon
  • Jurgen Groenen
  • Arjan van Deijzen
  • Wil Bijmans
  • Geert van Deijzen
  • Antoine de Waal

 

Heren 4, B-poule
Weekenders Recreanten Heren 4 17/18
Training: Woensdagavond 20:30-21:45 uur
trainer: n.v.t.

  • Eric Kroes
  • Roy de Leeuw
  • Edwin Wiebe
  • Erik Franken
  • Gert-Jan van den Broek
  • Gert-Jan Steeg
  • Vincent Overdijk
  • Frank van Mil

 

Dames 1, A-poule

  • Gemma Beekhuijzen
  • Jacqueline van de Berg
  • Anita van den Broek
  • Helma Franken
  • Marja Jeurissen
  • Helly van de Kamp
  • Silvia Teunissen
  • Debby Willems
  • Heidy Loeffen
  •  

    Dames 2, C-poule

    Weekenders Recreanten Dames 1 17/18
    Training: Maandagavond 19:30-20:45
    trainer: Petra van Suilen

    • Nellie Christiaans
    • Dory van Kol
    • Elly Roelofs
    • Anita Teunissen
    • Marjan Willems
    • Angela Speijers
    • Bertina Arts v.d. Zanden
    • Nellie Janssen
    • Anouk van Hoogen 
    • Anne Arts v.d.Zanden
    • joyce Janssen

     

    Mixed team Ewijk trainer: Erik Gaertner

    • Manon Bouten
    • Jos Jacobs
    • Rob Janssen Daalen
    • Martine Janssen Daalen
    • Erik Geurts
    • Rene Willems
    • Eduard de Kruijk
    • Theo Kouwenberg
    • Anja Preijers
    • Ralf Fleuren