Jeugd 2019-2020

De teamindeling van de jeugd voor seizoen 2019-2020. Veel plezier allemaal in het nieuwe seizoen.

 

Team MB1, 3e klasse
Trainen: dinsdag om 18.00 – 19.30 uur

Weekenders-MC1-1617

trainer: Fenne Steeg en Tonny van Gemert   coach:Gisbert Smink

  • Imke van Beuningen
  • Suus Perlo
  • Selin Süzer
  • Jara van Beuningen
  • Lotte Smink
  • Indy Winnemuller
  • Sterre Puts
  • Pien van den Broek

 

Team JB1, 2e klasse
Trainen: maandag om 18.00 – 19.30 uur

Weekenders Jongens C1 17/18

trainer: Fred Thomassen coach:Fred Thomassen

  • Jon Brijan
  • Teun Pons
  • Stijn Romviel (alleen trainen)
  • Sven de Hoop
  • Thijmen Thomassen
  • Lisanne Dommerholt
  • Sanne Vriends

 

Team MC1, 3e klasse
Trainen: dinsdag om 18.15 – 19.45 uur

Weekenders-Mini's niveau 5-1617

trainer: Jacco Willems   coach: Jacco Willems

  • Lynn Willems
  • Joyce Willems
  • Anna Hosman
  • Louise Broeren
  • Lizl Overdijk
  • Sterre Ferwerda
  • Emma Smink
  • Saar Thoonsen

 

MC2, 3e klasse
Trainen: maandag om 18.00 – 19.30 uur

Weekenders Mini's niveau 5 17/18

trainer: Martin de Man coach: Imke van de Camp

  • Eva van Beuningen
  • Britt van de Camp
  • Anne Verploegen
  • Donna Megens
  • Liv Malenstein
  • Saskia Lubeek
  • Noek Smolders
  • Anne Van Summeren

 

Mini’s team 5.1
Trainen: maandag om 17.00 – 18.00 uur
Trainen: woensdag om 16.45 – 17.45 uur

trainer: Martin de Man (Maandag) Chris Zaad (Woensdag) coach: Twan Tromp

  • Robin Tromp
  • Lika Noij
  • Fenna van Oss
  • Rosa Jansen
  • Fien Gerrits

 

Mini’s team 5.2
Trainen: maandag om 17.00 – 18.00 uur
Trainen: woensdag om 16.45 – 17.45 uur

trainer: Martin de Man (Maandag) Chris Zaad (Woensdag) coach: Marijke Janssen en Pieter de Kleijn

  • Julia de Kleijn
  • Finja Roos
  • Fleur Muris
  • Renee Lam

 

Mini’s team 4
Trainen: maandag om 17.00 – 18.00 uur
Trainen: woensdag om 16.45 – 17.45 uur

trainer: Martin de Man (Maandag) Chris Zaad (Woensdag) coach: Ivonne Verploegen en Yvonne Groenen
n

  • Fleur Verploegen
  • Anne van Beuningen
  • Floor Groenen
  • Floor Janssen

 

Mini’s team 3
Trainen: maandag om 17.00 – 18.00 uur
Trainen: woensdag om 16.45 – 17.45 uur

trainer: Chris Zaad (Maandag) Wim Cobussen (Woensdag) coach: Pieter Dubelaar (met hulp van de overige ouders)

  • Meike Spin
  • Maud Dubelaar
  • Mees Gerrits
  • Vince Grand Jean
  • Juultje Freriks